Akademia Finansów i Biznesu Vistula - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Informacje o sali nr 134 (Comp. Room) (2024-05-13 - 2024-05-19)
Vistula University (ST_3)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:    
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2024-05-13 - 2024-05-19  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, C gr.2
IT Systems in Accounting - Adam Latek
8:00, C gr.1
Distributed Computer Systems - Bartłomiej Kubica
8:00, Lab gr.1
IT Elective III: Designing the wireless network infrastructure - Dariusz Strzęciwilk
8:00, Lab gr.1
IT Elective IV: Data Analytics & Visualization with Python - Piotr Bilski
9:00
10:00
10:10, Lab gr.1
Security of systems and telecommunication networks SPEC: Cybersecurity and Computer networks engineering - Dariusz Strzęciwilk
10:10, Lab gr.10
Introduction to Internet Technologies - Tariq Eldakruri Abdelrazak Ahmed
10:10, Lab gr.2
Computer Networks - Dariusz Strzęciwilk
10:10, Lab gr.2
Operating Systems - Dariusz Strzęciwilk
11:00
12:00
12:30, W gr.1
Sieci komputerowe - Tomasz Bartczak
12:30, C gr.1
Journalism Workshop - Journalism in Internet - Sebastian Królikowski
12:30, Lab gr.3
Computer Networks - Dariusz Strzęciwilk
12:30, C gr.1
Warsztat dziennikarski - dziennikarstwo internetowe - Dobrochna Kędzierska
13:00
14:00
14:40, Lab gr.1
Sieci komputerowe - Tomasz Bartczak
14:40, Lab gr.1
Web service design for databases SPEC: Database engineering - Mirosław Lisiecki
14:40, Lab gr.1
Computer Networks - Dariusz Strzęciwilk
14:40, Lab gr.1
Protocols and tools for network security SPEC: Cybersecurity and Computer networks engineering - Dariusz Strzęciwilk
15:00
16:00
16:50, Lab gr.4
Systemy wbudowane - Ernest Brzozowski
16:50, Lab gr.4
Introduction to Internet Technologies - Tariq Eldakruri Abdelrazak Ahmed
16:50, Lab gr.1
Deep Learning and Reinforcement Learning; SPEC: Applied Data Science and AI - Selcuk Cankurt
16:50, Lab gr.1
Operating Systems - Dariusz Strzęciwilk
16:50, Lab gr.8
Introduction to Internet Technologies - Tariq Eldakruri Abdelrazak Ahmed
17:00
18:00
19:0019:00, Lab gr.5
Systemy wbudowane - Ernest Brzozowski
19:00, Lab gr.7
Wprowadzenie do technologii internetowych - Bartosz Szmit
19:00, Lab gr.3
Operating Systems - Dariusz Strzęciwilk
19:00, Lab gr.7
Systemy wbudowane - Ernest Brzozowski
20:00
ul. Stokłosy 3
02-787 Warszawa
tel: +48 22 45 72 300 https://vistula.edu.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.0.0-1 (2023-09-06)