Akademia Finansów i Biznesu Vistula - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
ostatnia migracja danych: ok. 11 godzin temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: 25 dni temu

W trosce o zdrowie całej społeczności akademickiej Rektorzy Uczelni Vistula przedłużają formułę zajęć online do końca semestru.


Online learning - Platon platform, Teams and Adobe Connect

Drodzy Studenci!
Od poniedziałku 30.03 do odwołania wszystkie zajęcia i konsultacje realizujemy on-line (przez aplikacje Microsoft Teams oraz Adobe Connect) zgodnie z planem w USOS. Udział wykładowców i studentów w zajęciach jest monitorowany i będziecie z nich rozliczani tak, jak w przypadku zajęć w tradycyjnym trybie.

Studia on-line są realizowane tak jak dotychczas.

Instrukcje do obsługi platformy Platon oraz aplikacji Teams i Adobe Connect znajdują się tutaj: Pobierz

Przypominamy, że zajęcia online i przesyłane przez wykładowców materiały są objęte prawami autorskimi – możecie z nich korzystać tylko na własny użytek (to dotyczy także utrwalania fragmentów sesji).


Witaj w systemie USOSweb - Uczelnia Vistula
Aby uzyskać dostęp do USOSweb, kliknij na napis "Zaloguj się" Jeśli próba logowania nie powiodła się, prosimy zgłosić problem na adres:

ICT-HELP@VISTULA.EDU.PL


Drodzy Studenci
Przypominamy, że wraz z nowym rokiem akademickim weszło w życie zarządzenie Rektora, które nakłada na wszystkich studentów obowiązek noszenia na terenie Uczelni ważnej legitymacji studenckiej. Bardzo prosimy o bezwzględne respektowanie tego obowiązku.
Władze Uczelni.