Akademia Finansów i Biznesu Vistula - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
ostatnia migracja danych: ok. 6 godzin temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: 3 dni temu

Drodzy studenci,
w związku z obecną sytuacją związaną z pandemią koronawirusa Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego zamierza rozpocząć działania zmierzające do usprawnienia funkcjonującego od 1998 r. systemu preferencyjnych kredytów studenckich. W związku z tym Ministerstwo wraz z Parlamentem Studentów Rzeczypospolitej Polskiej przygotowało krótką ankietę, która pozwoli na zdobycie informacji na temat organizacji systemu kredytów studenckich i ewentualnych kierunków zmian w tym zakresie.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety znajdującej się na stronie Ośrodka Przetwarzania Informacji – Państwowego Instytutu Badawczego. Ankieta będzie aktywna do 17 czerwca 2020 r.

Wypełnij ankietę


W trosce o zdrowie całej społeczności akademickiej Rektorzy Uczelni Vistula przedłużają formułę zajęć online do końca semestru.


Online learning - Platon platform, Teams and Adobe Connect

Drodzy Studenci!
Od poniedziałku 30.03 do odwołania wszystkie zajęcia i konsultacje realizujemy on-line (przez aplikacje Microsoft Teams oraz Adobe Connect) zgodnie z planem w USOS. Udział wykładowców i studentów w zajęciach jest monitorowany i będziecie z nich rozliczani tak, jak w przypadku zajęć w tradycyjnym trybie.

Studia on-line są realizowane tak jak dotychczas.

Instrukcje do obsługi platformy Platon oraz aplikacji Teams i Adobe Connect znajdują się tutaj: Pobierz

Przypominamy, że zajęcia online i przesyłane przez wykładowców materiały są objęte prawami autorskimi – możecie z nich korzystać tylko na własny użytek (to dotyczy także utrwalania fragmentów sesji).


Witaj w systemie USOSweb - Uczelnia Vistula
Aby uzyskać dostęp do USOSweb, kliknij na napis "Zaloguj się" Jeśli próba logowania nie powiodła się, prosimy zgłosić problem na adres:

ICT-HELP@VISTULA.EDU.PL


Drodzy Studenci
Przypominamy, że wraz z nowym rokiem akademickim weszło w życie zarządzenie Rektora, które nakłada na wszystkich studentów obowiązek noszenia na terenie Uczelni ważnej legitymacji studenckiej. Bardzo prosimy o bezwzględne respektowanie tego obowiązku.
Władze Uczelni.